Elektrické montážne náradie

Akumulačné montážne náradie

Pneumatické montážne náradie

Pneumatické brúsne a iné náradie

O nás

Vitajte na stránkach MONTEKO, kde nájdete najširší výber montážneho náradia s presným nastavením momentu a automaticky vypínateľnou spojkou na slovenskom trhu.

Naša ponuka zahŕňa elektrické skrutkovače, pneumatické skrutkovače, akumulačné skrutkovače, a taktiež pneumatické impulzné náradie s extrémne vysokými krútiacimi momentami.

Priemysel 4.0 zastupujú naše inteligentné elektrické skrutkovače s možnosťou naprogramovania vlastných montážnych programov s rôznymi parametrami, kontrolou dosiahnutého krútiaceho momentu a ukladaním dát pre spätné vyhodnotenie.

Okrem montážneho náradia ponúkame aj široký výber brúsneho pneumatického náradia, ako napríklad priame brúsky, uhlové brúsky, flexy, excentrické brúsky a mnoho iných.

Zameranie na firemných klientov

Všetky ponúkané produkty sú konštruované a vyrobené na každodenné viachodinové používanie v rôznych priemyselných odvetviach a za ich vývojom stojí jeden z celosvetových lídrov v tejto oblasti – firma SUMAKE spĺňajúca normy ISO 9001 a CE.

Rozumieme potrebám firiem, a preto Vám poskytujeme jedinečnú možnosť platby za naše produkty.

Môžete si vybrať, či za tovar chcete zaplatiť vopred na predfaktúru, alebo Vám vieme na tovar vystaviť faktúru so splatnosťou 14 až 30 dní od doby jeho doručenia. Ak by Vám náhodu nevyhovovala ani jedna z možností, žiadny problém – Pri výbere platby označte „Požadujem iný typ platby“, my Vás budeme obratom kontaktovať a spolu nájdeme najvýhodnejší typ platby, ktorý bude zohľadňovať Vaše potreby.

Osobný asistent, ktorý Vám ochotne pomôže

Každý výrobný proces je jedinečný a vyžaduje správny výber náradia. Na základe našich 10 ročných skúseností v obore a spätnej väzby od stoviek klientov v strednej Európe, Vám náš vyškolený personál ochotne a kvalifikovanie odpovie na Vaše otázky a pomôže s výberom toho správneho produktu.

Klientovi je pridelený vlastný asistent, ktorého môže kedykoľvek kontaktovať prostredníctvom e-mailu, alebo telefonicky. Vďaka tomu, že sa poradcovia pri Vás nestriedajú, resp. neprideľujú náhodne, ale spolupracujú s Vami dlhodobo, získajú prehľad o Vašich výrobných aplikáciách a histórii Vami používaných produktov.

Tým pádom Vám pomôžu kvalifikovane vybrať produkty na mieru Vašej výrobe a potrebám. Na vzťahoch nám záleží.

Vlastný sklad zákazníka = garantovaná dostupnosť

Našim zákazníkom ponúkame unikátnu možnosť vytvoriť si vlastný sklad. Všetky základné produkty poskytujeme s doručením 1-3 dni. No čo ak si Váš výrobný proces vyžaduje neštandardné náradie s vysokými otáčkami, alebo vysokým krútiacim momentom, ktoré sa bežne nepoužíva?

Pri prvej objednávke takéhoto neštandardného náradia bude doba doručenia taká, ako je uvedená pri jednotlivých produktoch (cca 25 až 40 dní). Akonáhle náradie začnete používať a bude Vám vyhovovať, máte možnosť sa so svojím osobným asistentom dohodnúť na primeranom počte kusov, ktoré by ste chceli mať rezervované na našom sklade výhradne pre Vašu firmu.

Tieto produkty sa nebudú predávať iným zákazníkom, budú naskladnené výhradne pre Vás a Vy môžete mať istotu, že Vám každú ďalšiu objednávku doručíme v priebehu 1 až 2 pracovných dní.

Platba na faktúru so splatnosťou 14 až 30 dní od doby doručenia tohto tovaru je samozrejmosťou.